Milenci těch druhých - český trailer

18. prosinec 2015 | 17.42 |

Milenci_tech_druhychJake Harbor a Lainey Dalton spolu na univerzitní koleji zažili první sexuální zkušenost. A když se teď, o deset let později, náhodou potkali v New Yorku a vypráví si o svých životech, zjišťují, že jim to v životě a hlavně ve vztazích moc nevychází. Hlavně v oblasti věrnosti. 

Proto se domluví a uzavřou mezi sebou přísně platonickou, naprosto upřímnou, přátelskou dohodu o vzájemné vztahové výpomoci. Cílem je oboustranná podpora při hledání zdravého a šťastného partnerství, kde není žádná nevěra nebo něco podobného.

Výběr obou herců režisérka Leslye Headland okomentovala slovy: "S Jasonem to bylo snadné. Šla jsem k němu na party a řekla mu "Mám pro tebe roli." A ten samý týden jsme se sešli a mluvili celé hodiny. Když s vámi Jason mluví, je to, jako byste byli jediným člověkem, který kdy existoval. Je to ohromný sympaťák, a přesně takový je i náš filmový Jake. On je pro tuto roli přímo zrozený. Je to absolutní muž. Obsazení Lainey, bylo těžší, ale když jsem na zkoušce viděla Alison, věděla jsem, že jsme ji našli. Ona je neuvěřitelná herečka, všichni jsme se do ní zamilovali."

Milenci_tech_druhych

Milenci těch druhých (Sleeping with other people, USA 2015, 101 min.)

Režie: Leslye Headland

Hrají: Jason Sudeikis, Alison Brie, Adam Scott, Jason Mantzoukas, Natasha Lyonne

Hudba: Andrew Feltenstein, John Nau

Kamera: Ben Kutchins

Scénář: Leslye Headland

Premiéra: 17.12.2015

Zdroj: Filno

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře