Premiéry 29.10.2015

25. listopad 2015 | 15.35 |

Fakju_pane_uciteli_2SicarioCelebrity_sro

22. října měly premiéru snímky Fakjů pane učiteli 2, Sicario: Nájemný vrah a Celebrity s. r. o..

Fakjů pane učiteli 2

Být úspěšným lupičem vyžaduje mít pevné nervy. A když jste k tomu i učitelem na střední, potřebujete nervy jako špagáty a vražednou bezohlednost.

Fakfů pane učiteli 2 (Fack ju Göhte 2, Německo 2015, 115 min.)

Režie: Bora Dagtekin

Hrají: Elyas M'Barek, Karoline Herfurth, Jella Haase, Katja Riemann, Max von der Groeben, Jana Pallaske

Hudba: Michael Beckmann

Kamera: Andreas Berger

Scénář: Bora Dagtekin

Sicario: Nájemný vrah

Idealistickou agentku FBI (Emily Blunt) pověří důstojník elitní vládní operační skupiny (Josh Brolin), aby v příhraniční oblasti mezi USA a Mexikem, kde neplatí žádné zákony, podpořila eskalující válku proti drogám. Tým vedený tajemným poradcem s pochybnou minulostí (Benicio Del Toro) se tajně vydává na cestu, během které je Kate nucena v zájmu přežití pochybovat o všem, v co dosud věřila.

Sicario: Nájemný vrah (Sicario, USA 2015, 121 min.)

Režie: Denis Villeneuve

Hrají: Benicio Del Toro, Daniel Kaluuya, Emily Blunt, Jeffrey Donovan, Jon Bernthal, Josh Brolin, Julio Cesar Cedillo, Raoul Trujillo, Victor Garber

Hudba: Jóhann Jóhannsson

Kamera: Roger Deakins

Scénář: Taylor Sheridan

Střih: Joe Walker

Celebrity s. r. o.

Děj filmu nás zavede do  studia. Mladí začínající herci se tu potkávají s neskutečně prudivými hereckými legendami, režisér přicházející se svými nápady naráží na lokty ostré producentky, která sleduje vlastní zájmy, technici tu a tam něco pokazí a vše by běželo ve svých obvyklých zajetých kolejích, kdyby režisér Tomáš, hlavní postava filmu, nepřišel s odvážným nápadem. Aby zvedl sledovanost seriálu, vloží do děje postavu, která je inspirována reálnou postavou lobbisty - mafiána. 

Celebrity s. r. o. (ČR 2015, 103 min.)

Režie: Miloslav Šmídmajer

Hrají: Jiří Mádl, Monika Horváthová, Vilma Cibulková, Filip Kaňkovský, Zuzana Bydžovská, Martin Stránský, Miroslav Táborský

Zdroj: Cinemart, Freeman, Imdb, a-company

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře