Premiéry 23.7.2015

10. srpen 2015 | 19.30 |

V_hlaveBojovnikPapirova_mesta

23. července šly do kin filmy V hlavě, Bojovník a Papírová města.

V hlavě

Období dospívání může být velice komplikované. A pro jedenáctiletou Riley, která se musí se svou rodinou přestěhovat z amerického Středozápadu do San Francisca, kde její tatínek dostal novou práci, to platí dvojnásob. Stejně jako nás všechny, i Riley ovlivňují její emoce – Radost, Strach, Vztek, Nechuť a Smutek.

V hlavě (Inside Out, USA 2015, 102 min.)

Režie: Pete Docter

Dabing: Ivana Korolová (Radost), Zuzana Slavíková (Smutek), Michal Bumbálek (Bing Bong) Pavel Tesař (Strach), Jaromír Meduna (Vztek), Nikola Votočková (Nechuť), Klára Nováková (Riley), Andrea Elsnerová (maminka), Martin Písařík (tatínek)

Hudba: Michael Giacchino

Scénář: Pete Docter, Meg Lefauve, Josh Cooley

Bojovník

Boxer Billy Hope (Jake Gyllenhaal) je navrcholu své slávy, má nádherný dům a milující rodinu. I navzdory jeho úspěšné kariéře, ho manželka Maureen (Rachel McAdams) prosí, aby s boxem skončil a mohl tak trávit více času se svojí dcerou Leilou (Oona Laurence). Během jednoho večírku Billy skutečně svůj odchod "do důchodu" oznámí. Vše se ovšem změní ve chvíli, kdy je jeho manželka neúmyslně zabita během potyčky s jiným boxerem.

Bojovník (Southpaw, USA 2015, 120 min.)

Režie: Antoine Fuqua

Hrají: Rachel McAdams, Jake Gyllenhaal, Naomie Harris

Scénář: Kurt Sutter

Papírová města

Po úspěšném filmu Hvězdy nám nepřály přichází do kin Papírová města, další snímek natočený podle románu spisovatele Johna Greena. Hrdinou příběhu je Quentin Jacobsen (Nat Wolff), normální, trochu bojácný kluk, který má od dětství rád nespoutanou sousedku Margo Rothovou Spiegelmanovou (Cara Delevingne). Spíše než by byli kamarády, je ale Quentin pravidelným svědkem jejích neuvěřitelných dobrodružství a také jejím tajným ctitelem.

Papírová města (Paper towns, USA 2015)

Režie: Jake Schreier

Hrají: Nat Wolff, Cara Delevingne, Austin Abrams, Halston Sage, Justice Smith, Jaz Sinclair, Cara Buono

Hudba: Ryan Lott

Kamera: David Lanzenberg

Scénář: Scott Neustadter, Michael H. Weber, podle předlohy Johna Greena

Zdroj: Falcon, Forumfilm, Cinemart,

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře