Premiéry 2.4.2015

8. duben 2015 | 10.14 |

Rychle_a_zbesile_7Druhy_bajecny_hotel_marigoldOvecka_Shaun_ve_filmuCarovny_les

Ve čtvrtek 2. dubna šly do kin snímky Rychle a zběsile 7, Druhý báječný hotel Marigold, Ovečka Shaun ve filmu a Čarovný les.

Rychle a zběsile 7

Owen Shaw byl hlavním záporákem v šestém pokračování série a proto se o něj skupina kolem Doma "postarala". Nyní se ale musí vypořádat s Dereckem Shawem (Jason Statham), jeho bratrem, který se chce pomstít.

Natáčení Rychle a zběsile 7 zásadně ovlivnila tragická autonehoda Paula Walkera, představitele Briana O´Connera, jednoho z klíčových hrdinů filmu. "Chtěli jsme vzdát Paulovi poctu, ale přitom udržet kontinuitu příběhu. Bylo to hodně složité, stálo mě to spoustu bezesných nocí, ale hlavní je výsledek a ten vás nemůže zklamat," slibuje Vin Diesel, herec a producent.

Rychle a zběsile 7 (Fast & furious 7, USA 2015, 137 min.)

Režie: James Wan

Hrají: Vin Diesel, Paul Walker, Jason Statham, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris "Ludacris” Bridges, Elsa Pataky, Lucas Black, Djimon Hounsou, Tony Jaa, Ronda Rousey, Nathalie Emmanuel, Kurt Russell

Hudba: Brian Tyler

Kamera: Marc Spicer, Stephen F. Windon

Scénář: Chris Morgan, Gary Scott Thompson

Druhý báječný hotel Marigold

Báječný hotel Marigold leží v indickém Jaipuru a v předchozím filmu se stal útočištěm sedmi trochu noblesních a trochu potrhlých britských penzistů, které si s gustem zahrála elita britského herectví. Teď už je Báječný hotel Marigold plně obsazen stálými hosty a jeho manažerka Muriel (Maggie Smith) i majitel Sonny (Dev Patel) chtějí své podnikání rozšířit. Mají totiž velký sen, který se jmenuje Druhý báječný hotel Marigold.

Druhý báječný hotel Marigold (The Second Best Exotic Marigold Hotel, USA/Velká Británie 2015, 122 min.)

Režie: John Madden

Hrají: Maggie Smith, Richard Gere, Bill Nighy, Dev Patel, Judi Dench, David Strathairn, Penelope Wilton, Tamsin Greig, Celia Imrie

Hudba: Thomas Newman

Kamera: Ben Smithard

Scénář: Ol Parker

Ovečka Shaun ve filmu

Shaun se rozhodne vyhlásit volný den a užít si nějakou zábavu. Den ale nakonec bude mnohem akčnější, než by čekal, když věci naberou nečekané obrátky.

Ovečka Shaun ve filmu (Shaun the Sheep, Velká Británie/ Francie 2015, 85 min.)

Režie: Mark Burton

Scénář: Mark Burton

Čarovný les

Muzikál Čarovný les představuje klasické pohádkové příběhy Popelky, Červené Karkulky, Jacka a fazolového stonku a Lociky - ty všechny spojené v původním příběhu, ve kterém se dále objevuje pekař se svou ženou a přáním založit rodinu, a také zlá čarodějnice, která na oba manžele uvrhla kletbu.

Čarovný les (Into The Woods, USA/Kanada/Velká Británie 2014, 125 min.)

Režie: Rob Marshall

Hrají: Meryl Streep, Johnny Depp, Emily Blunt, Anna Kendrick, Chris Pine, Christine Baranski

Hudba: Stephen Sondheim

Zdroj: Cinemart (1, 2), HCE, Falcon, YouTube (1, 2, 3, 4)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře