Premiéry 21.8.2014

22. srpen 2014 | 14.35 |

Zelvy_NinjaSex-tape

O víkendu můžeme do kina na Želvy Ninja nebo na Sex Tape.

Želvy Ninja

Město New York zoufale potřebuje hrdiny. Ovládá ho strach a všehoschopný Trhač, ale jen do té doby, kdy se v městské kanalizace vinou nepodařeného genetického experimentu objeví čtyři obojživelníci s mimořádnými schopnostmi. Tam, kde jsou Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael, nesmí pochopitelně chybět ani zvědavá reportérka April (Megan Fox).

Populární Želvy Ninja se vracejí na filmové plátno, kam je doprovází slavný akční režisér Michael Bay a jeho produkční společnost Platinum Dunes.

Želvy Ninja (Teenage Mutant Ninja Turtles , USA 2014, 101 min.)

Režie: Jonathan Liebesman

Hrají: Megan Fox, Will Arnett, William Fichtner, Whoopi Goldberg

Dabing: Klára Issová, Kryštof Hádek, Robert Hájek, Daniel Krejčík, Radek Škvor, Lukáš Hlavica, Alexandr Rašilov, Vladislav Beneš, Jiří Schwarz, Jaroslava Obermaierová

Hudba: Brian Tyler

Kamera: Lula Carvalho

Scénář: Josh Appelbaum, André Nemec

Sex Tape

Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad ovšem jen do té doby než zjistí, že jejich nahrávka už není soukromá. V sázce je nejen jejich pověst, takže tu nahrávku musejí za každou cenu získat zpátky.

Sex Tape (USA 2014, 95 min.)

Režie: Jake Kasdan

Hrají: Cameron Diaz (Annie), Jason Segel (Jay), Rob Corddry (Robby), Ellie Kemper (Tess)

Hudba: Michael Andrews

Kamera: Tim Suhrstedt, ASC

Scénář: Kate Angelo, Jason Segel, Nicholas Stoller

Zdroj: Cinemart, Falcon, YouTube (1, 2)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře