Premiéry 7.8.2014

7. srpen 2014 | 09.22 |

Lucy_2Kouzlo_mesicniho_svituV_oku_tornada

Dnes jdou do kin Lucy, V oku tornáda, Kouzlo měsíčního svitu a Útěk z planety Země.

Lucy

Lucy (Scarlett Johansson) je obyčejná holka, co se vždycky zamiluje do toho největšího blbce v okolí. Ten poslední ji právě zapletl do obchodu s drogami, který řídí všehoschopný pan Jang (Choi Min Sik z kultovního Oldboye). Než si stačí uvědomit, co se děje, má v břiše zašitý balíček obsahující extrémně silnou syntetickou drogu, který má propašovat do Evropy, pokud chce přežít. Nešťastná náhoda nebo spíš brutalita strážců, kteří ji mají hlídat před odletem, zapříčiní, že se zásilka roztrhne a její obsah se začne vstřebávat do Lucyina těla.

Normální člověk využívá 10% své mozkové kapacity. Ona se dnes dostane na 100%.

Lucy (Francie/USA 2014, 90 min.)

Režie: Luc Besson

Hrají: Scarlett Johansson, Morgan Freeman, Amr Waked, Choi Min Sik

Hudba: Eric Serra

Kamera: Thierry Arbogast

Scénář: Luc Besson

V oku tornáda

Během jediného dne je město Silverton zpustošeno nebývalým náporem tornád. Celé město je vydáno na milost a nemilost nevypočitatelným smrtonosným větrným smrštím a podle předpovědí má to nejhorší ještě přijít.

V oku tornáda (Into the Storm, USA 2014, 90 min.)

Režie: Steven Quale

Hrají: Richard Armitage, Sarah Wayne Callies, Jeremy Sumpter

Hudba: Brian Tyler

Kamera: Brian Pearson

Scénář: Simon Beaufoy, John Swetnam

Střih: Eric A. Sears

Kouzlo měsíčního svitu

Francie v roce 1920. Nádherné vily na pobřeží Côte d'Azur, jazz kluby a módní místa. Stanley (Colin Firth) - alias Wei Ling Soo - je britský kouzelník a mistr iluzionista, který je povolán do Francie na žádost aristokratické rodiny, aby odhalil možný podvod. Sophie (Emma Stone), jako možné falešné spirituální medium, je objektem jeho zkoumání.

Kouzlo měsíčního svitu (Magic In The Moonlight, USA 2014, 109 min.)

Režie: Woody Allen

Hrají: Emma Stone, Colin Firth, Marcia Gay Harden, Jacki Weaver, Hamish Linklater, Eileen Atkins, Erica Leerhsen, Simon McBurney, Jeremy Shamos

Kamera: Darius Khondji

Scénář: Woody Allen

Útěk z planety Země

Slyšeli jste už o planetě Baab? A věděli jste, že tam žijí zábavní modří ufoni, kteří mají dokonce svého národního hrdinu? Je ním astronaut Scorch Supernova, expert na nebezpečné záchranné mise, u kterých mu nenápadně pomáhá jeho super inteligentní bratr Gary. Když na vesmírné stanici zachytí volání SOS z obávané Temné planety Země, Scorch neváhá ani minutu a vydá se vstříc neznámému světu v hlubinách vesmíru. Gary se ho snaží varovat, ale marně. Scorch se chytí do pasti a skončí v rukou lidí, kteří s ním nemají nejlepší úmysly. Garymu nezbývá nic jiného, než vymyslet dokonalý plán útěku z planety Země, aby zachránil Scorche a všechny jeho mimozemské přátelé.

Útěk z planety Země (Escape From Planet Earth, USA/Kanada 2013, 89 min.)

Režie: Callan Brunker

Scénář: Cory Edwards, Tony Leech, Bob Barlen, Callan Brunker

Zdroj: Cinemart, Warnerbros, HCE, Mirius, YouTube (1, 2, 3, 4)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře