Seth MacFarlane a Charlize Theron - rozhovor

14. červen 2014 | 13.31 |

Vsechny-cesty-vedou-do-hrobuSeth MacFarlane a Charlize Theron - hlavní herecká dvojice snímku Všechny cesty vedou do hrobu, poskytli jistě mnoho rozhovorů. Tady je jeden z nich.

Ve snímku Všechny cesty vedou do hrobu Seth hraje zbabělce, který nemá rád násilí a ze všech sil se mu vyhýbá, Charlize dívku, která se do města právě přistěhovala. V dalších rolích se představí Amanda Seyfried, Liam Neeson nebo Neil Patrick Harris.

Seth MacFarlane říká, že ve filmu vypráví moderní příběh. Nechce se držet pevných konvencí, vždyť v Méďovi byl mluvící plyšák. Příběh je stylizován do westernu, jinak je ale moderní. Ve městě máte jeden obchod, jednu restauraci, jinak není, co dělat. Jdete spát a druhý den je vše úplně stejné.

Na otázku, jak se se Sethem pracovalo, Charlize odpovídá, že Seth má vše propracované, nic nedělá napůl, ale vždy naplno. Vkládá do práce lásku a vášeň a to je na filmu vidět. Seth si naopak pochvaluje spolupráci s Charlize. Je výborná a zkušená herečka. Přesně ten typ člověka, kterého si na place jako svého hereckého kolegu představujete. Můžete se od něho hodně naučit.

Podle Charlize je těžší vytvořit dobrou komedii než drama a Sethovi se to povedlo. Je to právě ten druh humoru a komedie, který má ráda. K tomu Seth dodává, že vyrůstal na komediích Monty Python a jeho styl humoru, který se mu také i líbí, je ten, kdy vás rozesmějí normální běžné věci.

Zdroj: YouTube

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře