Premiéry 29.5.2004

29. květen 2014 | 10.19 |

SousediZloba_Kralovna_cerne_magie

Dnes mají premiéru Sousedi a Zloba - Královna černé magie.

Sousedi

Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) jsou hrdými rodiči malé holčičky a tak nějak smíření s tím, že pro ně už skončily divoké večírky. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s vyrýsovaným hezounem Teddym (Zac Efron), zprvu se rozhodnou pro přátelský přístup, k němuž bude patřit i slib dodržování nočního klidu a závazek nevolat hned poldy, kdyby se to náhodou někdy s pařením trochu zvrtlo. Jenže už druhá pořádná noční jízda všechny ušlechtilé závazky rozmetá a mezi oběma domy se rozzuří otevřená válka, ve které jsou všechny zbraně povolené.

Sousedi (Neighbors, USA 2014, 96 min.)

Režie: Nicholas Stoller

Hrají: Zac Efron, Seth Rogen, Rose Byrne, Dave Franco, Lisa Kudrow

Hudba: Michael Andrews

Kamera: Brandon Trost

Scénář: Andrew J. Cohen, Brendan O'Brien

Zloba - Královna černé magie

Královna Zloba, hnaná touhou po pomstě a urputnou snahou udržet si trůn, uvrhne na novorozenou dcerku lidského krále, Auroru, krutou kletbu. Jak princezna roste, ocitá se přímo v samém středu narůstajícího konfliktu mezi lesním královstvím, které si zamilovala, a lidským královstvím, ze kterého pochází. Zloba si uvědomuje, že princezna může být klíčem k míru mezi oběma říšemi a je tak nucena k nemilosrdným činům, které oba světy navždy změní.

Zloba - Královna černé magie (Maleficent, USA 2014, 97 min.)

Režie: Robert Stromberg

Hrají: Angelina Jolie, Sharlto Copley, Elle Fanning, Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville

Dabing: Zloba – Regina Řandová, Král Stefan – David Novotný, Prince Filip – Radek Škvor, Malá Zloba – Klára Nováková, Malý Stefan – Jan Köhler, Plevelka – Anna Suchánková, Růženka – Barbora Šedivá, Střelka – Jaroslava Brousková, Žmolka – Petra Hobzová, vypravěčka: Lucie Juřičková

Hudba: James Newton Howard

Kamera: Dean Semler

Scénář: Linda Woolverton

Zdroj: Filno (1, 2)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře