Premiéry 1.5.2014

5. květen 2014 | 20.03 |

Jedna_za_vsechnyDoupeDivergenceHura_do_praveku

Ve čtvrtek šly do kin snímky Jedna za všechny, Doupě, Divergence a Hurá do pravěku.

Jedna za všechny

Carly Whittenová (Cameron Diaz) je drsná newyorská právnička, která se, pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, striktně drží pevných zásad. V současnosti je bezhlavě zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau). A ten jí lásku téměř bezvýhradně oplácí. Carly se spontánně rozhodne Marka překvapit a bez ohlášení navštíví jeho dům v Connecticutu. Dveře jí však neotevře Mark, ale jeho manželka Kate (Leslie Mann). Místo toho, aby šly Carly a Kate proti sobě, sblíží se a začínají vymýšlet plán, jak se Markovi pomstít. Přiberou k sobě ještě Amber (Kate Upton), která je, jak brzy zjistily, další Markovo milenkou. Čím důmyslnějšími a děsivějšími se stávají jejich pomstychtivé plány, tím pevnější je také jejich přátelství.

Jedna za všechny (The Other Women, USA 2014, 109 min,)

Režie: Nick Cassavetes

Hrají: Cameron Diaz, Kate Upton, Leslie Mann, Nikolaj Coster-Waldau, Taylor Kinney, Nicki Minaj

Hudba: Aaron Zigman

Kamera: Robert Fraisse

Scénář: Melissa Stack

Doupě

Příběh vypráví o tajném agentovi, který se snaží najít zbraně hromadného ničení. Zbraně byly ukradeny z getta Doupěte. Tajný agent se s prosbou o pomoc obrací na Lina, jediného člověka, který zná tento rajón a nebojí se místních gangsterů.

Doupě (Brick Mansions, Francie/Kanada 2014, 100 min.)

Režie: Camille Delamarre

Hrají: Paul Walker, David Belle, Robert Maillet, RZA, Carlo Rota, Bruce Ramsay

Scénář: Luc Besson, Robert Mark Kamen

Divergence

Ve světě budoucnosti jsou lidé rozděleni na pět frakcí podle svých dobrých vlastností. Každá vyznává jiné hodnoty, společně ale vytvářejí harmonický celek. Jenže hlavní hrdinka Tris do žádné škatulky nezapadá a test ukáže, že je divergentní - nebo-li má předpoklady a talent pro více frakcí. Systém okamžitě ukáže svou odvrácenou tvář a z Tris se stává lovná zvěř. Kdo se liší, znamená hrozbu a hrozbu je třeba zlikvidovat.

Divergence (Divergent, USA 2014, 139 min.)

Režie: Neil Burger

Hrají: Shailene Woodley, Theo James, Kate Winslet, Ashley Judd, Zoe Krawitz, Jai Courtney

Kamera: Alwin H. Küchler

Scénář: Evan Daugherty, Vanessa Taylor

Hurá do pravěku

Ernie, Max a Julia se ocitají v hnízdě toho nejhoršího z nejhorších. T-rexe! K jejich překvapení se nestanou potravou, ale jsou bráni jako mláďata a tak začíná jejich dobrodružství!

Hurá do pravěku! (A, USA / Jižní Korea 2012, 82 min.)

Režie: John Kafka, Yoon-suk Choi

Mluví: Rob Schneider, Jane Lynch, Pamela Adlon, Tara Strong, Melanie Griffith, Stephen Baldwin, William Baldwin, Yuri Lowenthal

Zdroj: Cinemart, HCE, Bontonfilm, Imdb, Intersonic, YouTube (1, 2, 3, 4)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře