Ian McKellen a Orlando Bloom o novém hobitovi

2. říjen 2013 | 19.12 |
› 

hobit_neocekavana_cesta2Druhý díl trilogie o hobitovi nese název Hobit: Šmakova dračí poušť a premiéru má naplánovanou na 12.12.2013.

Ian McKellen, představitel Gandalfa a Orlando Bloom, Legolas, byli hosté pořadu NBC a odpovídali na otázky ohledně druhého hobita. 

Líbilo se jim opět se vrátit do stejných rolí. Vše, co divák vidí na plátně, si ale herci moc neužijí. Natáčí se všechny díly najednou, takže vlastně přesně neví, kde se co objeví a v jaké posloupnosti.

Orlando Bloom říká: "Natáčíte před zeleným pozadím, bojujete, mácháte rukama, ale vůbec nevíte, jak scéna bude vypadat. Potom film vidíte v kině a řeknete si: ,Wow, to je lepší, než jsem čekal!' Peter Jackson má velkou představivost. Vše, co má v hlavě dokáže promítnout rovnou na plátno."

Na videu se můžete podívat na celý rozhovor s herci a také na nový trailer k filmu Hobit: Šmakova dračí poušť, který je jeho součástí.

Hobit: Šmakova dračí poušť (The Hobbit: The Desolation of Smaug, USA / Nový Zéland 2013)

Režie: Peter Jackson

Hrají: Martin Freeman, Cate Blanchett, Evangeline Lilly, Richard Armitage, Hugo Weaving, Ian McKellen, Elijah Wood, Christopher Lee, Andy Serkis, Benedict Cumberbatch, Orlando Bloom

Premiéra: 12.12.2013

Zdroj: HobbitMovie

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře