Premiéry 1.8.2013

1. srpen 2013 | 12.37 |

red2DrsnackyJasmininy_slzy

Ode dneška můžeme do kina na Red 2, Drsňačky nebo Jasmíniny slzy.

Red 2

Stále v penzi a ještě nebezpečnější a ještě zábavnější! Bruce Willis, Helen Mirren a John Malkovich se vrací v akční komedii RED 2 jako elitní agenti ve výslužbě. Jejich prvním úkolem je přežít a hned tím druhým je vypátrat ztracenou smrtící zbraň příští generace, která může změnit rozložení sil ve světě.

Red 2 (USA 2013, 116 min)

Režie: Dean Parisot

Hrají: Bruce Willis, Mary-Louise Parker, Catherine Zeta-Jones, Helen Mirren, Anthony Hopkins, John Malkovich, Byung-hun Lee

Hudba: Alan Silvestri

Kamera: Enrique Chediak

Scénář: Jon Hoeber, Erich Hoeber

Drsňačky

Zvláštní agentka FBI Sarah Ashburn (Sandra Bullock) a bostonská policajtka Shannon Mullins (Melissa McCarthy) už nemůžou být odlišnější. Upjatá Sarah pracuje v New Yorku a doufá v další povýšení. Je ambiciózní, talentovaná a inteligentní a nebojí se to dát najevo. Kvůli tomu taky nemá ani rodinu ani přátele. Jen kolegy, kteří ji nesnáší. Oproti tomu svérázná Shannon vyrostla na ulicích Bostonu a umí střílet rovnou od boku. A protože před nedávnem mimo jiné zatkla i svého bratra, tak ji pro změnu nesnáší její rodina.

Sarah je převelena do Bostonu, aby pomohla tamní policii vyřešit sérii brutálních vražd. A tak nastane nevyhnutelný střet nejen s bostonským podsvětím, ale i mezi představitelkami zákona, protože dostaly rozkaz, že spolu musí na případu spolupracovat. Aani jedna z nich ale o takovou spolupráci nestojí.

Drsňačky (The Heat, USA 2013, 117 min.)

Režie: Paul Feig

Hrají: Sandra Bullock, Melissa McCarthy, Demian Bichir, Marlon Wayans

Hudba: Mike Andrews

Kamera: Robert Yeoman

Scénář: Katie Dippold

Jasmíniny slzy

Jasmine (Cate Blanchett) je elegantní, okouzlující a zhýčkaná dáma, která má vše, nač si vzpomene. Její zdánlivě idylické manželství s bohatým podnikatelem Halem (Alec Baldwin) i bezstarostný život se v jediný okamžik rozpadnou na kousky.

Odjíždí tedy ze svého milovaného New Yorku hledat východisko do slunného San Franciska. Krásné prostředí, příjemní lidé a možná i nová láska...

Jasmíniny slzy (Blue Jasmine, USA 2013, 98 min)

Režie: Woody Allen

Hrají: Cate Blanchett, Alec Baldwin, Peter Sarsgaard, Sally Hawkins, Michael Stuhlbarg

Zdroj: Bontonfilm, ImdbCinemArt, Bioscop, YouTube (1, 2, 3)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře