Wolverine - nový trailer

13. červenec 2013 | 15.29 |

Wolverine_2Wolverine (Hugh Jackman), nejslavnější hrdina ze ságy X-Men, se ve svém novém dobrodružství podívá do Japonska.

V tomto pro něj zcela neznámém a nesrozumitelném světě se setkává nejen s mužem, kterému v minulosti zachránil život, ale střetává se nevyhnutelně se svou největší Nemesis; osudovou pomstou, které se nelze vyhnout, lze s ní však bojovat a doufat ve vítězství nebo aspoň záchranu. Z této nelítostné bitvy na život a na smrt se samurajským klanem však Wolverine odchází navždy poznamenaný. Poprvé v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých fyzických a psychických možností. Nebojuje jen se smrtícími zbraněmi nepřátel, ale i s vlastní smrtelností. Z těchto vnitřních a vnějších bojů se pak vrací mnohem silnější a nebezpečnější, než kdy býval.

Hugh Jackman o své postavě říká: "Líbí se mi představa, že do Japonska, do světa plného cti, dávných zvyků a tradic vpadne outsider s anarchistickými sklony a začne si v něm razit vlastní cestu. Navíc se tu střetne se samuraji, kteří mu nakopou zadek, přestože nejsou mutanty."

Wolverine (The Wolverine, USA 2013, 126 min.)

Režie: James Mangold

Hrají: Hugh Jackman, Hiroyuki Sanada, Tao Okamoto, Rila Fukushima, Brian Tee, Will Yun Lee, Svetlana Khodchenkova

Hudba: Marco Beltrami

Kamera: Ross Emery

Scénář: Mark Bomback, Christopher McQuarrie

Premiéra: 25.7.2013

Zdroj: Cinemart, YouTube

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře