Premiéry 9.5.2013

11. květen 2013 | 15.09 |

Velka_svatbaNeuveritelna_dobrodruzstvi_tadTisnova_linka

O víkendu zajděte do kina na film Velká svatba, Tísňová linka, Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese, Isabel.

Velká svatba

Missy (Amanda Seyfried) a Alejandro (Ben Barnes) jsou mladí, krásní a chtějí se vzít. Na tom by nebylo nic tak divného, jen kdyby se do věci nevložila Alejandrova přísně katolická biologická matka, která se nečekaně rozhodla zúčastnit chystané svatby. Ale její přístup k víře se neslučuje se skutečností, že manželé Griffinovi, kteří Alejandra vychovali jako vlastního, jsou rozvedeni.

Exmanželé Don (Robert De Niro) a Ellie (Diane Keaton) Griffinovi se tedy rozhodnou, že před Alejandrovo biologickou matkou zahrají po dobu svatby spokojený manželský páreček. Což je možná zábavné pro jejich děti Lylu (Katherine Heigl) a Jareda (Topher Grace), ale už méně pro Donovu dlouholetou partnerku Bebe (Susan Sarandon). K tomu si přidejte oddávajícího kněze otce Moinighana v podání Robina Williamse a musí vám být jasné, že je všechny čeká opravdu perný víkend!

Velká svatba (The Big Wedding, USA 2013, 90 min.)

Režie: Justin Zackham

Hrají: Robert De Niro, Diane Keaton, Susan Sarandon, Robin Williams, Katherine Heigl, Amanda Seyfried, Topher Grace, Ben Barnes

Hudba: Nathan Barr

Kamera: Jonathan Brown

Scénář: Justin Zackham, Jean-Stéphane Bron

Tísňová linka

Jordan (Halle Barry) je zkušená operátorka tísňové linky, které změní život volání zoufalé dívky, jež se právě stala obětí únosu. Pro ni je telefonické spojení s tísňovou linkou jedinou nadějí a slova pronášená klidným a rozvážným hlasem ženy na druhém konci telefonu ji dodávají odvahu. Operátorka se rozhodne na vlastní pěst zachránit dívku a postavit se tváří tvář vrahovi, s nímž se v minulosti bohužel již setkala.

Tísňová linka (The Call, USA 2013, 95 min.)

Režie: Brad Anderson

Hrají: Halle Berry, Abigail Breslin, Morris Chestnut, Michael Eklund

Hudba: John Debney

Kamera: Tom Yatsko

Produkce: Bradley Gallo, Jeffrey Graup, Michael A. Helfant, Michael Luisi, Robert Stein

Scénář: Richard D‘Ovidio

Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese

Zdá se vám klobouk Tada Stonese poněkud známý? Není to náhoda. Narodil se jako Tad Jones a stejně jako jeho vzor Indiana se vydává za dobrodružstvím. My jsme mu vystavili nový rodný list a bude se jmenovat TAD STONES.

Tad, snílek pracující na stavbě, je díky záměně za slavného archeologa poslán na expedici do Peru. S pomocí Jeffa - svého věrného psa, neohrožené archeoložky, němého papouška a podvodníčka Freda, se pokusí zachránit bájné Ztracené město Inků před zlou skupinou lovců pokladů.

Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese (Las aventuras de Tadeo Jones, Španělsko 2012, 90 min.)

Režie: Enrique Gato

Dabing: Kryštof Hádek, Jitka Ježková, Bohdan Tůma, Libor Hruška, Libor Terš, Zdeněk Mahdal, Dalimil Klapka, Jiří Prager, Radana Herrmannová, Jakub Nemčok

Hudba: Cliff Martinez

Produkce: El Toro Pictures, Ikuru Films, Lightbox Entertainment, Telecinco Cinema, Telefónica Producciones

Scénář: Javier Barreira, Gorka Magallón, Ignasio del Moral, Jordi Gasull, Neil Landaui

Isabel

Thriller odehrávající se během jednoho dne a jedné noci v současné Ostravě je příběhem začínající novinářky Isabel, která se ve snaze o senzační reportáž vydává za tajemným mužem. Díky své naivitě a odvaze zároveň se dívka ocitá v pasti děsivé společnosti, ve které musí bojovat o holý život. Jsou však věci takové, jak se na první pohled zdají?

Isabel (ČR 2013, 90 min.)

Režie: Lukáš Melník a Marcel Škrkoň

Hrají: Petra Lorencová, Lukáš Melník, Sylvie Krupanská, Renáta Klemensová, Robert Urban, Zuzana Trulpová, František Strnad, Norbert Lichý, Ruda z Ostravy, Jarek Nohavic

Produkce: Lukáš Melník a Jan Lengyel - Pegasfilm

Zdroj: Bontonfilm, Imdb, Falcon, Dcinema, Pegasfilm, YouTube (1, 2, 3, 4)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře