Mocný vládce Oz - dabovaný trailer

13. prosinec 2012 | 12.14 |

Mocny_vladce_OzFantastické dobrodružství Mocný vládce Oz od společnosti Walt Disney Pictures natočil uznávaný režisér Sam Raimi.

Když se Oscar Diggs (James Franco), druhořadý cirkusový kouzelník s pochybnou morálkou, dostane z prašného Kansasu do životem pulsující Země Oz, myslí si, že vyhrál v loterii. Sláva a bohatství jsou jeho, dokud nepotká tři čarodějky: Theodoru (Mila Kunis), Evanoru (Rachel Weisz) a Glindu (Michelle Williams). Oscar se nechtěně zaplete do velikých problémů, kterým čelí země Oz a její obyvatelé, a musí se naučit odlišovat dobré lidi od zlých dřív, než bude příliš pozdě. Kouzelník postupně využivá své magické umění a vynalézavost, aby se proměnil ve věhlasného a mocného čaroděje a především v lepšího člověka.

Snímek Mocný vládce Oz, ve kterém září samá známá jména (James Franco - Spider-Man, 127 hodin; Mila Kunis - Méďa, Kamarád taky rád; Rachel Weisz - Constantine, Bourneův odkaz; Michelle Williams - Zkrocená hora, Můj týden s Marilyn) bude mít premiéru 7. března.

Mocný vládnce Oz (Oz: The Great and Powerful, 2013)

Režie: Sam Raimi

Hrají: James Franco, Mila Kunis, Rachel Weisz, Michelle Williams, Zach Braff, Abigail Spencer, Bill Cobbs, Tony Cox, Ted Raimi

Scénář: Mitchell Kapner, David Lindsay-Abaire

Premiéra: 7.3.2013

Zdroj: Falcon, Imdb, YouTube

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře