Temný rytíř povstal - druhý trailer

19. červenec 2012 | 20.37 |

Temny_rytir_povstal_3Závěrečný díl Nolanova Batmana Temný rytíř povstal se blíží - premiéru bude mít už příští týden. Prozatím se můžete podívat na oficiální druhý trailer s českými titulky.

Temný rytíř povstal je závěrem série tří filmů, které odstartoval Batman začíná v roce 2005. Film popisuje počátky legendy o tajemném Batmanovi a zjevení Temného rytíře coby síly dobra v Gotham City. Zklamaný dědic továren Bruce Wayne cestuje těsně po úmrtí svých rodičů po světě a hledá způsob, jakým by bojoval s nespravedlností a jak by obrátil strach proti těm, kteří okrádají bázlivé. Po čase se vrací zpět do Gotham City a vzápětí vypouští do světa své druhé já, maskovaného bojovníka Batmana, který používá svoji sílu, inteligenci a řadu svých technických vymožeností k boji proti zlověstným silám, které ohrožují město.

V roce 2008 následoval film s názvem Temný rytíř. V hlavní roli se vrátil Christian Bale, opět jsme se mohli setkat s herci Michaelem Cainem, Gary Oldmanem a Morgenem Freemanem. Nových rolí se ujali Heath Ledger, Aaron Eckhart a herečka Maggie Gyllenhaal. Batmanův boj se zločinem je čím dál tím riskantnější. Temný hrdina se proto spojí s poručíkem Jimem Gordonem a právníkem Harvey Dentem, aby s jejich pomocí zbavil město Gotham City několika nebezpečných zločineckých organizací. Jejich tajné spojenectví brzy přináší hmatatelné výsledky. V ulicích města však záhy začne řádit nevypočítatelný zločinec Joker, který mezi obyvateli šíří strach a zmatek.

Temný rytíř povstal je závěrem série tří filmů. Christian Bale opět v jako Bruce Wayne, dále hrají Anne Hathaway v roli Seliny Kylen, Tom Hardy v roli Banea, držitelka Oskara Marion Cotillard ("Edith Piaf") v roli Mirandy Tate, a Joseph Gordon-Levitt v roli Johna Blakea.

Temný rytíř povstal (The Dark Knight Rises, 2012)

Režie: Christopher Nolan

Hrají: Christian Bale, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Tom Hardy, Gary Oldman, Morgan Freeman a Michael Caine

Scénář: Jonathan Nolan

Premiéra: 26.7.2012

Zdroj: YouTube, Warner BrosImdb

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře