Premiéry 14.6.2012

14. červen 2012 | 15.53 |

Madagaskar3_2Parmeni_2Dont Stop

Dnes jde do kin Madagaskar 3, Pařmeni a DONT STOP.

Madagaskar

Rafinovaným tučňákům se s pomocí hrubé šimpanzí síly podařilo opravit letadlo, ve kterém naši hrdinové havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívat do kasina v Monte Carlu. Lva Alexe, hrošici Glorii, zebru Martyho a žirafáka Melmana ale na palubu nevzali, což čtveřici donutí doplavat za nimi po svých Středozemním mořem. Tučňáky nutně potřebují, protože bez tučňáků nemají šanci vrátit se domů. Zjevení divokých, i když přátelských šelem v epicentru evropské zábavy pochopitelně vyvolá rozruch, který dostane za úkol zkrotit kapitánka Chantal DuBois. Je to elitní agentka organizace na odchyt zvěře, pro kterou je její práce posláním. Představa, že svůj životopis vyšperkuje ulovením žirafy, lva, zebry a hrošice ji dovádí až k nadlidskému úsilí a k rozhodnutí dostat se jim na kobylku za každou cenu. V Africe se schovali celkem snadno, na civilizovaném světadíle jim poskytne jediné maskování kočovný cirkus, který se po evropské šňůře chystá i do New Yorku. Jenže staňte se cirkusáky, když nic zvláštního neumíte... Tenhle zpáteční lístek vyjde Martyho, Melamana, Glorii a Alexe hodně draze.

Režie: Eric Darnell, Tom McGrath

V českém znění: Filip Blažek, Miroslava Pleštilová, Filip Švarc, Václav Vydra, Zbyšek Pantůček

Hudba: Hans Zimmer

Scénář: Eric Darnell, Noah Baumbach

Pařmeni

Bláznivá komedie o ženichovi a třech svědcích, kteří se vydají na cestu do australského vnitrozemí na velikou svatbu. Svérázní svědkové se postarají o řadu skandálních situací a zažijí na vlastní kůži význam fráze "v dobrém i ve zlém". Ztřeštěný příběh je klasickou ukázkou komplikovaných vztahů ženichových přátel s rodinou nevěsty. Rodinná pouta jsou silnější, ale stejně neodbytní jsou i Davidovi přátelé... 

Film od tvůrců filmů Dobrodružství Priscilly, královny pouště a Horší než smrt.

Režie: Stephan Elliot

Hrají: Xavier Samuel, Rebel Wilson, Olivia Newton-John, Kris Marshall

DONT STOP

1983. Do komunistického Československa konečně dorazil PUNK naplno. Osmnáctiletý Miki (Patrik Děrgel) se svým provokativním kamarádem Dejvidem (Lukáš Reichl) nechtějí zůstat pozadu. Deska London Calling od Clash jim ukáže ten správný směr. Vezmou elektrické kytary, naježí vlasy a přestanou brát ohled na svoje okolí.  NO FUTURE se stane jejich heslem.  Kapela se rychle zformuje a garáž v sousedství se stane jejich zkušebnou a pro Mikiho i dočasným domovem. Po úspěšném startu skupiny, umocněném zdařilým koncertem, přichází procitnutí do reality. Jak se jejich životní postoje vyhraňují, dostávají se do konfrontace se zaběhnutými pravidly a nakonec i sami se sebou. Sen se postupně rozplyne. Kličkování mezi školou, vojenskou službou a každodenní existencí je vysilující.

DONT STOP je příběh o tom, co se stane během jednoho roku vašeho života, kdy nepřemýšlíte o zítřku ani o důsledcích svých rozhodnutí. Jediné co chcete, je prosadit svoje generačního právo na svůj vlastní životní styl.

Režie: Richard Řeřicha

Hrají: Patrik Děrgel, Lukáš Reichl, Jiří Kocman, Jakub Zedníček, Oliver Cox, Viola Černodrinská, Klára Trojanová, Kristína Svarinská, Jiří Štrébl, Stanislava Jachnická, Monika Svadbová, Richard Fiala, Jiří Burian, Viera Pavlíková, Daniel Zulčák

Hudba: Michal Pajdiak, Roman Helcl, Richard Řeřicha

Kamera: Martin Žiaran

Scénář: Richard Řeřicha

Zdroj: Bontonfilm, BlueSky Film, Bontonfilm, YouTube, Facebook, Facebook a Imdb

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře