Jak porodit a nezbláznit se

3. červen 2012 | 20.07 |

Jak_porodit_a_nezblaznit_seKomedie Jak porodit a nezbláznit se je humorným pohledem do života pěti párů v radostném očekávání. Televizní hvězda a fitness guru Jules (Cameron Diaz) a její partner Evan (Matthew Morrison) přichází na to, že život ve světle reflektorů je absolutně nic proti těhotenství. Přemoudřelá dětská spisovatelka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svou vlastní medicínu, když s ní začnou mlátit hormony. Její manžel Gary (Ben Falcone) se snaží, aby ho nepřeválcoval vlastní otec alfa samec (Dennis Quaid), který čeká dvojčata se svou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kednrick) a Marco (Chace Crawford) se musí poprat s otázkou: Co dělat, když první těhotenství přijde dřív než první rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) se chystá na cestu přes celou zeměkouli, aby adoptovala dítě. Její muž Alex (Rodrigo Santoro) si tím nápadem není tak jistý a snaží se svou paniku zklidnit ve skupince zasloužilých otců, kde platí základní pravidlo: "Žádné odsuzování!" Každému se přece někdy stane, že mu spadne dítě do záchodu nebo sní cigaretu, popřípadě vyzvedne z jeslí cizí dítě.

Film Jak porodit a nezbláznit se byl zrozen ze světového bestselleru Co čekat v radostném očekávání, kterého se prodalo přes 35 miliónů knih.

Jak porodit a nezbláznit se (What to expect when you are expecting, 2012)

Režie: Kirk Jones

Hrají: Anna Kendrick, Elizabeth Banks, Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Chace Crawford, Brooklyn Decker, Ben Falcone, Matthew Morrison, Dennis Quaid, Chris Rock, Rodrigo Santoro, Thomas Lennon, Joe Manganiello, Rob Huebel, Amir Talai

Scénář: Shauna Cross

Kamera: Xavier Pérez Grobet

Producent: Mike Medavoy, Arnold Messer, David Thwaites

Premiéra: 21.6.2012

Zdroj: HCE, Imdb a YouTube

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře