Premiéry 26.4.2012

27. duben 2012 | 13.56 |

Havran_2Muj_vysvlecenej_denikPirati

Tento týden má premiéru film Havran, Piráti a Můj vysvlečenej deník

Havran

Detektiv Emmet Fields (Luke Evans) je povolán k případu brutální vraždy dvou žen. Při pátrání zjistí, že zločin se až moc podobá smyšlené vraždě, která byla do detailu popsaná v povídce spisovatele Edgara Allana Poa (John Cusack). Začínají tedy spolupracovat, aby pachatele dopadli.

Režie: James McTeigue

Hrají: John Cusack, Luke Evans, Alice Eve, Brendan Gleeson, Oliver Jackson-Cohen, Pam Ferris

Piráti

Pirátský kapitán se svou posádkou vytáhne do bitvy proti svému soupeři Černému Bellamy, aby získal kýženou cenu "Pirát roku". Jejich cesta vede z Karibiku až do viktoriánského Londýna, kde se setkají s všemocným nepřítelem, který je odhodlán vymazat piráty z povrchu zemského jednou provždy. Piráti zjišťují, že jejich souboj o titul je vítězstvím dobrosrdečného optimismu nad nudným násilím zdravého rozumu.

Režie: Peter Lord, Jeff Newitt 

Hrají: Hugh Grant, Brendan Gleeson, Salma Hayek, Martin Freeman, David Tennant, Imelda Staunton 

Dabing: Ivan Trojan, Eliška Balzerová, Martin Dejdar, Ondřej Brzobohatý, Petr Rychlý, René Slováčková, Lumír Olšovský 

Můj vysvlečenej deník

Johana má tři kamarádky, dva kamarády, tátu a macechu. Počty kamarádů a rodičů se ale změní. Johana se totiž nečekaně zamiluje, začne pátrat po muži ze starých dopisů, který znal její mámu, když byla naživu, a který by mohl být jejím biologickým otcem, a její deník, kde je úplně všechno, chtějí vydat jako knížku.

Komedie natočená podle knižního bestselleru Johany Rubínové. Rozhodně nečekejte další legraci o prvním sexu a namáhavé cestě k němu. Sex, alkohol a taky tráva jsou už dnes běžnou součástí života "pod 18", úplně stejně jako láska, sny, zrada, rodiče nebo trapasy. Johanin deník je vysvlečenej tím, jak otevřeně s lehkou ironií a vtipem tenhle svůj dívčí a ženský život se vším všudy popisuje.

Režie: Martin Dolenský

Hrají: Veronika Kubařová, Berenika Kohoutová, Marika Šoposká, Sandra Černodrinská, Ondřej Mataj, Martin Šesták

Zdroj: Hollywood Classic Entertainment, Falcon, BontonfilmImdb a Facebook

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře