Premiéry 12.4.2012

13. duben 2012 | 22.39 |

One_For_The_MoneyKoupili_jsme_zooS_ledovym_klidem

Od 12. dubna hrají v kinech snímek Slečna nebezpečná, Vrásky z lásky, Královská aféra, Koupili jsme zoo a S ledovým klidem.

Slečna nebezpečná

Poněkud ztřeštěná Stefanie Plumová je na tom mizerně. Nemá práci, nemá peníze, nemá manžela a navíc jí právě zabavili auto. Od svého bratránka dostává nabídku práce v jeho firmě, která chytá osoby, jež se nedostavily k soudu. Za jednoho takového výtečníka může shrábnout třeba i deset tisíc dolarů.

Režie: Julie Anne Robinson

Hrají: Katherine Heigl, Jason O'Mara, Daniel Sunjata

Vrásky z lásky

Ota je bývalý učitel a ve svém věku má již řadu vrtochů, kterými poněkud komplikuje život svému synovi a snaše. Nyní jej čeká náročná operace a Ota se rozhodne, že je ta správná doba, kdy je třeba vyhledat někoho, kdo kdysi dávno velmi ovlivnil jeho život. Setkání s herečkou Janou je ale poněkud jiné, než si představoval. Přesto je to právě tahle vitální dáma, která se rozhodla nerezignovat na aktivní život, která znovu zamotá jeho osud.

Režie: Jiří Strach

Hrají: Jiřina Bohdalová, Radoslav Brzobohatý, Ivan Trojan, Lenka Vlasáková, Aňa Geislerová, Taťjana Medvecká, Jiřina Jirásková, Tatiana Vilhelmová, Viktor Preiss, Jan Skopeče

Královská aféra

Královská aféra je příběhem vášnivé a zakázané lásky, která změnila celý národ.

Lásky, která propukla na začátku 70. let 18. století mezi Johanem Struenseem, německým lékařem pološíleného dánského krále Kristiána VII., a jeho manželkou, mladičkou královnou Karolinou Matyldou Hannoverskou. 

Tuto historickou zápletku chtělo zfilmovat už několik tvůrců, až teď se to však podařilo Nikolaji Arcelovi, který do hlavních rolí fascinujícího dramatu obsadil Madse Mikkelsena a Alicii Vikander.

Režie:Nikolaj Arcel 

Hrají: Mads Mikkelsen, David Dencik, Alicia Vikander, Mikkel Følsgaard, Trine Dyrholm

Koupili jsme zoo

Vdovec Benjamin (Matt Damon) koupil špinavou rozpadající se zoo se skupinkou neposlušných zvířat a vzdorovitých zaměstnanců. Přesto se rozhodne postavit upadající podnik na vlastní nohy.

Režie: Cameron Crowe

Hrají: Matt Damon, Thomas Haden Church, Colin Ford, Scarlett Johansson, Elle Fanning

S ledovým klidem

Když mladý byznysmen Will Share (Henry Cavill) přijede do Španělska na týdenní rodinnou dovolenou, není zrovna prázdninově naladěn. Jeho začínající firma má problémy a napjatý vztah s puntičkářským otcem Martinem (Bruce Willis) to všechno jen zhoršuje.

Když je ale Willova celá rodina unesena lidmi, ze kterých se vyklubou tajní agenti pátrající po záhadném kufříku, Will se najednou ocitne sám na útěku. Z ničeho nic se znovu objeví otec Martin a Willův svět se otočí vzhůru nohama, když mu otec prozradí, že je agent v utajení zapletený do mezivládní sítě lží a tajemství. Will musí najít způsob, jak zachránit svou rodinu. 

Režie: Mabrouk El Mechri

Hrají: Bruce Willis, Henry Cavill, Sigourney Weaver, Jim Piddock, Caroline Goodall, Joseph Mawle, Rafi Gavron

Zdroj: Filno, YouTube, Comingsoon a Bontonfilm

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře