My Week with Marilyn

6. říjen 2011 | 12.51 |
› 

My_week_with_MarilynVe snímku My Week with Marilyn režiséra Simona Curtise, hraje Michelle Williams slavnou Marilyn Monroe. Jak jí to jde můžete posoudit v prvním traileru.

Michelle Williams říká, že ji role Marilyn Monroe změnila život. Už se prý necítí nejistá a nervózní. Našla jistotu, která ji pomáhá zvládnou to, co život přináší.

"Přeji si, abych ji mohla hrát do konce svého života", řekla Michelle Williams v rozhovoru pro říjnové číslo časopisu Vogue. Dodává, že ji role pomohla posunout se dál po smrti Heathe Ledgera v roce 2008. "Před třemi roky jsem se cítila, jako bychom neměli nic a nyní se můj život - náš život - svým způsobem zlepšuje", říká. Ledgerova smrt, "změnila to, jak vidím svět, změnila to, jaký jsem rodič, změnila to, jaký jsem přítel a změnila druh práce, který chci opravdu dělat. stala se objektivem, díky kterému vidím život - že je vše pomíjivé."

Michelle se pro film neúspěšně snažila přibrat, takže musela používat pěnové vycpávky. "Bohužel vše šlo přímo do obličeje, takže nastala otázka- chci, aby můj obličej vypadal jako Marilynin nebo moje boky?", říká Williamsová. "Cítila jsem se jako znovuzrozená. Bylo to jako ničení a přetváření mého těla do jejího vzhledu pomocí učení, jak chodila, mluvila, jaké měla držení hlavy.Nic z toho neexistovalo v mé fyzické paměti, a tak jsem věděla, že potřebuji tolik času, kolik to jen bude možné, aby se stala mojí součástí."

Ve filmu dále hrají: Eddie Redmayne, Kenneth Branagh, Judi Dench, Emma Watson, Dominic Cooper, Julia Ormond a další.

Premiéra v USA: 4. 11. 2011

Zdroj: The Hollywood Reporter a Cinema Blend

Zdroj obrázku: Imdb

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře