Looper

10. duben 2012 | 17.39 |
› 

Gordon-Levitt_4Joseph Gordon-Levitt, pravá ruka Leonarda DiCapria v Počátku, poslíček na kole v Premium Rush nebo mladík v 50/50, který se dozvěděl, že má rakovinu a s touto příšernou zprávou se vyrovnává po svém, přichází s novým filmem režiséra Riana Johnsona - Looper.

Krátký teaser ze zápletky snímku neodhaluje téměř nic. Joseph Gordon-Levitt společně s Rianem Johnsonem uvádějí svůj snímek, ve kterém bude podle jejich slov hodně akce a bude se na co dívat. Jen Gordon-Levitt prozrazuje, že jeho já v budoucnosti hraje Bruce Willis.

Looper vypráví o cestování v čase, které je ovšem nelegální a seženeme ho pouze na černém trhu. Když se chcete někoho zbavit, necháte ho poslat 30 let zpět do minulosti, kde na něj bude čekat najatý chlápek, jako například Joe. Joe je bohatý a daří se mu dobře, až do chvíle, kdy se rozhodne uzavřít tuto časovou smyčku a nechá poslat své budoucí já zpět do minulosti, aby ho mohl zabít.

Looper bude mít světovou premiéru 28. září 2012, u nás 8. listopadu a v dalších rolích uvidíme Emily Blunt, Jeffa Danielse nebo Paula Dano.

Zdroj: FirstShowing a YouTube

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře