Premiéry 5.4.2012

5. duben 2012 | 15.56 |

Prcicky_skolni_sraz_6Snehurka_2Titanic_2Mame_papeze

Dnes přichází do kin Prci, prci, prcičky: Školní sraz, Sněhurka, Titanic 3D, Máme papeže, Láska a modřiny, Víla a Zatímco spíš.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz

Známá partička se po letech setká na školním srazu a může rekapitulovat, jak si v životě vedou. Do rolí se opět vrací Alyson Hannigan, Seann William Scott, Mena Suvari, Jason Biggs, Katrina Bowden, Tara Reid, Shannon Elizabeth, Chris Klein nebo Jennifer Coolidge.

Režie: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg

Hrají: Alyson Hannigan, Seann William Scott, Mena Suvari, Jason Biggs, Katrina Bowden, Tara Reid, Shannon Elizabeth, Chris Klein, Jennifer Coolidge, Thomas Ian Nicholas, Dania Ramirez

Sněhurka

Zlé královně (Julia Roberts) se podařilo získat vládu nad královstvím. Uprchlá princezna (Lily Collins) se však svého výsostního práva jen tak snadno nevzdá a rozhodne se jednat. Za pomoci sedmi vynalézavých trpaslíků začíná plánovat odvetu. Sněhurka ožívá v novém dobrodružném příběhu plném lásky, ale i žárlivosti a zrady.

Režie: Tarsem Singh

Hrají: Sean Bean, Julia Roberts, Lily Collins

Titanic 3D

Byl obrovský a luxusní. Lidé o něm ve své pýše říkali, že je nepotopitelný. Když vyplouval Titanic na svou první plavbu, byli na jeho palubě také chudý Jack a bohatá Rose. Prožili spolu nejkrásnější chvíle života a slíbili si, že už se nikdy nerozejdou - až do oné osudné noci.

Režie: James Cameron

Hrají: Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Billy Zane, Kathy Bates, Bill Paxton, Gloria Stuart, Frances Fisher, Bernard Hill, Jonathan Hyde, David Warner, Victor Garber, Danny Nucci

Máme papeže

Z balkónu baziliky svatého Petra zazní slavnostní: Habemus papam! Co vše ale muselo předcházet volbě nové hlavy katolické církve, koho kardinálové zvolili po smrti papeže za svého dalšího zástupce, který se z nejasných důvodů odmítá ujmout nové funkce, proto je do Vatikánu povolán psychiatr, o tom všem inteligentní a humornou formou vypráví film Máme papeže! v režii předního italského herce, režiséra a producenta Nanni Morettiho, jenž se zde také spolupodílel na scénáři.

Režie: Nanni Moretti

Hrají: Michel Piccoli, Nanni Moretti, Margherita Buy, Jerzy Stuhr, Renato Scarpa, Teco Celio

Láska a modřiny

Čínská studentka Chua žije v Paříži teprve krátce. Jednoho dne náhodou potká mladého dělníka Mathieua (Tahar Rahim), který se do ní zamiluje. Vznikne mezi nimi intenzivní vztah plný vášně, který Huu natolik vyvede z rovnováhy, že se rozhodne vrátit se do Číny. Až tam zjistí, jak důležitou roli Mathieu v jejím životě získal...

Režie: Ye Lou

Hrají: Corinne Yam, Tahar Rahim, Vincent Rottiers, Lika Minamoto, Jalil Lespert

Víla 

Dom pracuje na nočních směnách v malém hotelu blízko průmyslového přístavu Le Havre. Jedné noci dorazí do hotelu žena, která nemá žádná zavazadla ani boty. Jmenuje se Fiona a povídá Domovi, že je vílou, která mu může splnit tři přání. Dvě z jeho přání Fiona splní, poté však záhadně zmizí. Dom, který se do ní na první pohled zamiloval, po ní začíná pátrat.

Režie: Dominique Abel, Fiona Gordon, Bruno Romy

Hrají: Dominique Abel, Fiona Gordon, Philippe Martz, Bruno Romy

Zatímco spíš

César pracuje jako vrátný v bytovém domě v Barceloně. S úsměvem otevírá dveře nájemníkům a vyřizuje jejich stížnosti. Není to sice ta nejlepší práce na světě, ale on o změně místa neuvažuje. Jeho práce mu totiž umožňuje poznat všechny nájemníky domu, jejich denní harmonogram a zvyky. Ví o všech jejich příchodech a odchodech, zná jejich slabé stránky i tajemství. Může dokonce ovládat jejich životy, jitřit otevřené rány a ponořit se do nich. A to vše, aniž by proti němu vzniklo jakékoliv podezření.

Režie: Jaume Balagueró

Hrají: Luis Tosar, Marta Etura, Alberto San Juan, Carlos Lasarte, Iris Almeida, Petra Martínez

Zdroj: YouTube a CSFD

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře