Premiéry 1.3.2012

29. únor 2012 | 16.54 |

Zelezna_ladyGhost_rider_2Dabel_v_tele

1. března má premiéru Železná lady, Ghost Rider 2, Ďábel v těle a Chemical Brothers: Don't Think

Železná lady

Margaret Thatcherová, neobyčejná a všestranná žena, která dokázala, že vysoká politika není jen výsadou mužů, se jako první žena stala premiérkou Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Svým nekompromisním přístupem k politickému, ale i osobnímu životu, získala přezdívku Železná lady. Film ukazuje Margaretino jedenáctileté působení v pozici předsedkyně britské vlády.

Vedle Meryl Streep, který za roli Margaret Thatcherové získala Zlavý glóbus i Oscara, uvidíme v hlavní roli Jima Broadbenta - profesora Křiklana z Harryho Pottera.

Režie: Phyllida Lloyd

Hrají: Meryl Streep, Jim Broadbent, Anthony Head, Richard E. Grant, Olivia Colman, Roger Allam, Julian Wadham, Harry Lloyd

Ghost Rider 2

Pokračování Ghost Rider z roku 2007.

Johnny se skrývá ve východní Evropě a zdráhá se přijmout kletbu ďáblova lovce. Když si ho najme náboženská sekta, aby ochránil mladého chlapce před ďáblem, nechce nabídku přijmout, ale je to jediná možnost, jak chlapce zachránit a také jediná možnost pro něj, jak se kletby zbavit.

Režie: Mark Neveldine, Brian Taylor

Hrají: Nicolas Cage, Violante Placido, Ciarán Hinds, Idris Elba, Johnny Whitworth, Christopher Lambert

Ďábel v těle

Isabella (Fernanda Andrade) má trauma. Její matka před několika lety zabila tři lidi.

Jako mimořádně těžký případ byla ze Spojených států převezena do psychiatrické léčebny v Římě. Isabella se rozhodne vyřešit tragickou kapitolu v rodinné historii a vydá se za matkou, aby zjistila, co se tehdy doopravdy stalo. Matka je očividně nepříčetná a nepoznává ji, a proto se Isabella rozhodne proniknout do tajů exorcismu, aby ji a také sebe zachránila.

Režie: William Brent Bell

Hrají: Fernanda Andrade, Simon Quarterman, Evan Helmuth, Ionut Grama, Suzan Crowley, Bonnie Morgan

Chemical Brothers: Don't Think

Don't Think je vůbec první projekt, který zachytil celé živé vystoupení Chemical Brothers ve filmové podobě, konkrétně jejich koncert v "japonském Glastonbury" – na Fujirock Festivalu, kde byli hlavními hvězdami. 

Materiál byl natáčen na dvacet kamer umístěných nejen uprostřed stage, ale i přímo mezi fanoušky, tak aby dokonale zachytily jejich úhel pohledu a emotivní reakce provázející tuto jedinečnou show. 

Režie: Adam Smith

Hrají: The Chemical Brothers

Zdroj: YouTube, Filno a CSFD

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře