Premiéry 16.2.2012

15. únor 2012 | 16.29 |

Nepritel_pod_ochranouArtistStudSignál

Zítra, ve čtvrtek 16.2.2012, má premiéru Cesta na tajuplný ostrov 2, Nepřítel pod ochranou, Signál, Stud a The Artist.

Cesta na tajuplný ostrov 2

Podívejte se na trailer k Cestě na tajuplný ostrov 2, pokračování Cesty do středu Země, a společně s Joshem Hutchersonem, Dwaynem Johnsonem, Michaelem Cainem, Vanessou Anne Hudgens a Luisem Guzmánem nahlédněte do světa tajuplného ostrova.

Režie: Brad Peyton

Hrají: Josh Hutcherson, Dwayne Johnson, Michael Caine, Vanessa Anne Hudgens, Luis Guzmán, Kristin Davis

Nepřítel pod ochranou

Matt Weston (Ryan Reynolds) sice pracuje u CIA, ale přesto se nudí. Jeho pověřením je spravovat tajné vězení CIA v Kapském Městě, v němž dosud nebyl nikdo "ubytován". Hned první "host" Tobin Frost (Denzel Washington) je bývalý elitní agent amerických tajných služeb, který začal před lety pracovat proti mateřské organizaci. Prodával informace každému, kdo o ně projevil zájem a zaplatil dostatečnou sumu a vraždil bývalé kolegy.

Než se za mřížemi stačí rozkoukat, zaútočí na utajený objekt neznámí ozbrojenci. Dosud nepříliš akční Weston se rozhodne chytit příležitost za pačesy a na poslední chvíli i s Frostem z objektu uteče. Musí vězně za každou cenu chránit a musí zjistit, kdo a proč se jeho "chráněnce" snažil dostat ven, ať už na svobodu, nebo proto, aby ho zabil.

Režie: Daniel Espinosa

Hrají: Denzel Washington, Ryan Reynolds, Vera Farmiga, Brendan Gleeson, Joel Kinnaman, Liam Cunningham, Robert Patrick, Tanit Phoenix, Sam Shepard

Signál

Poklidnou idylu rázovité vesničky, která je tak trochu odříznutá od světa, nečekaně rozčeří sympatičtí mladíci Kája (Kryštof Hádek) a Filos (Vojta Dyk). Přijeli prý proto, aby vyhledali nejlepší místo pro instalaci nového mobilního vysílače. Vidina zisku vzbudí v místních pochopitelné očekávání, zvláště když se dozvědí o zajímavé finanční odměně pro majitele pozemku, na kterém bude vysílač stát. Vesnice se rychle stává bitevním polem a to s využitím všech povolených i nepovolených zbraní. Je ovšem otázkou, zda Filos s Kájou budou schopni naplnit očekávání, do nich vkládaná. Možná totiž nejsou tím, za co se vydávají... 

Režie: Tomáš Řehořek

Hrají: Vojtěch Dyk, Kryštof Hádek, Bolek Polívka, Karel Roden, Kateřina Winterová, Jiří Menzel, Eva Josefíková

Stud

Brandon (Michael Fassbender) je třicátník žijící v New Yorku, neschopný zvládat svůj sexuální život. Poté, co se do jeho bytu přistěhuje mladší sestra, se jeho svět začne vymykat kontrole.

Režie: Steve McQueen

Hrají: Michael Fassbender, Carey Mulligan, James Badge Dale, Nicole Beharie, Jennifer Butler

The Artist

Hollywood, 1927, George Valentin (Jean Dujardin) patří k největším hvězdám němého filmu. Poznáte ho podle tenkého knírku, typické bílé kravaty a fraku. Jeho účinkování v exotických příbězích o intrikách a hrdinských činech znamenalo velký úspěch pro filmové studio Kinograph, v jehož čele stojí magnát Al Zimmer (John Goodman). Sláva Georgovi vynesla elegantní manželku Doris (Penelope Ann Miller). Na filmové premiéře spontánně reaguje na bouřlivé davy fanoušků a reportérů. Jakoby svým postavám z oka vypadl a jeho hvězdná kariéra se zdá neohrozitelná. Hollywood však brzy ovládne nový fenomén: mluvený film. George touto technickou novinkou opovrhuje a označuje ji za nevkusné pobláznění. V roce 1929 chce Kinograph úplně zastavit výrobu němých filmů a George se musí rozhodnout: buď přijme zvuk, jako to udělala mladá vycházející hvězda Peppy Miller, nebo bude riskovat pád do zapomnění.

Režie: Michel Hazanavicius

Hrají: Jean Dujardin, Bérénice Bejo, John Goodman, Missi Pyle, Penelope Ann Miller, James Cromwell, Beth Grant, Stuart Pankin, Bitsie Tulloch, Ed Lauter

Zdroj: Filno, YouTube a CSFD

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře