Premiéry 9.2.2012

13. únor 2012 | 15.08 |

Den_zradySpecialni_jednotkaStar_wars_1Mupeti

9.2. měly premiéru snímky Den zrady, Muž na hraně, Jack a Jill, Mupeti, Speciální jednotka, Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba 3D a Rozchod Nadera a Simin.

Den zrady

Snímek Den zrady je napínavým příběhem o sexu, ambicích, loajalitě, zradě a pomstě, který se odehrává na pozadí okázalého divadla moderní politiky. Film mapuje osudy mladého tiskového mluvčího, který se stane obětí zákulisních intrik, zrádných manipulací zkušených kolegů a svodů mladé praktikantky.

Režie: George Clooney

Hrají: Ryan Gosling, George Clooney, Marisa Tomei, Evan Rachel Wood, Paul Giamatti, Philip Seymour Hoffman, Max Minghella, Jeffrey Wright, Danny Mooney 

Muž na hraně

Mladá policejní psycholožka (Elizabeth Banks) se snaží zachránit muže (Sam Worthington), který chce skočit ze střechy a spáchat sebevraždu. Postupně však zjišťuje, že celá sebevražedná akce může být jen zástěrkou pro něco zcela jiného.

Režie: Asger Leth

Hrají: Sam Worthington, Jamie Bell, Anthony Mackie, Elizabeth Banks, Ed Harris, Edward Burns, Kyra Sedgwick, Genesis Rodriguez, Titus Welliver, William Sadler

Jack a Jill

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. 

Režie: Dennis Dugan

Hrají: Adam Sandler, Al Pacino, Katie Holmes, Dana Carvey, Allen Covert, Eugenio Derbez

Mupeti

Walter je největším fanouškem loutek Muppets. Během dovolené v Los Angeles objeví zločinný plán olejáře Texe (Chris Cooper) na demolici loutkového divadla. Walter, Gary (Jason Segel) a Mary (Amy Adams) musí získat deset milionů dolarů potřebných k záchraně divadla.

Režie: James Bobin

Hrají: Jason Segel, Amy Adams, Chris Cooper, Emily Blunt, Ed Helms, Zach Galifianakis, Neil Patrick Harris, Danny Trejo

Speciální jednotka

Kontroverzní novinářka Elsa (Diane Kruger) působící v Afghánistánu je unesena členem Talibanu. Únosce vyvěsí na internet video stanovující nejzazší termín její popravy. Zpravodajská služba odhalí, kde se Elsa nachází a její záchrana je úspěšná. Nejtěžší část mise ale všechny teprve čeká: útěk z Pákistánu a přechod přes divoké, pusté a nehostinné hory Hindúkuš s nelítostnými pronásledovateli v zádech...

Režie: Stéphane Rybojad

Hrají: Diane Kruger, Djimon Hounsou, Benoît Magimel, Denis Menochet, Tchéky Karyo, Anne Caillon, Raz Degan

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba 3D

Galaktickou republikou zmítají nepokoje. Vznikly spory ohledně zdanění obchodních cest k odlehlým hvězdným soustavám. Chamtivá Obchodní federace doufá, že záležitost vyřeší její armáda bojových droidů, která začne úplnou blokádu malé planety Naboo. Zatímco Republikový kongres vede o těchto dramatických událostech zdlouhavé rozhovory, Nejvyšší kancelář tajně vyšle dva rytíře Jedi, ochránce míru a spravedlnosti v galaxii, aby konflikt zažehnali..

Film George Lucase z roku 1999 ve 3D.

Režie: George Lucas

Hrají: Liam Neeson, Ewan McGregor, Natalie Portman, Jake Lloyd, Pernilla August

Rozchod Nadera a Simin

Strhující manželské drama ze současného Iránu ukazuje, jak fatálně mohou být lidské osudy a rodinné vztahy ovlivněny společenskými předsudky a přísným právním systémem. 

Režie: Asghar Farhadi

Hrají: Peyman Moaadi, Leila Hatami, Sareh Bayat, Shahab Hosseini, Merila Zare'i, Sarina Farhadi

Zdroj: Filno, YouTube a CSFD

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře