Premiéry 2.2.2012

2. únor 2012 | 18.21 |

Jeden_musi_z_kola_venKronika_2Perfect_sense

Dnes mají premiéru: Hugo a jeho velký objev, Kronika, Perfect Sense a Jeden musí z kola ven

Hugo a jeho velký objev

Malý sirotek Hugo Cabret žije na rušném vlakové nádraží ve Francii. Jednou ho při loupeži nachytá tajemný prodavač a vezme mu Hugův deník. Časem se ukáže, že to není obyčejný prodavač.

Režie: Martin Scorsese

Hrají: Asa Butterfield, Johnny Depp, Ben Kingsley, Sacha Baron Cohen, Chloe Moretz, Helen McCrory, Jude Law, Christopher Lee, Frances de la Tour

Kronika

Trojice středoškoláků získá superschopnosti poté, co objeví něco neuvěřitelného. Brzy se jim ale  život začne vymykat z rukou a nové schopnosti začnou testovat temnější stránky jejich osobnosti.

Režie: Josh Trank

Hrají: Michael B. Jordan, Josh Trank, Michael Kelly, Alex Russell

Perfect Sense

Zatímco Susan a Michael objevují nové a nepředvídatelně hluboké city, lidé na celém světě se začínají cítit divně, jako by něco ovlivňovalo jejich emoce. Je to proto, že jsou zamilovaní, nebo se svět citově rozpadá?

Film má dvě navzájem provázané dějové linie: první je milostný příběh mezi mladým šéfkuchařem a dívkou ze sousedství, která je epidemioložka; druhou je propuknutí záhadné nákazy v různých částech světa, která způsobuje, že postihnutí lidé ztrácí nejprve čich, poté chuť a nakonec i sluch.

Režie: David Mackenzie

Hrají: Ewan McGregor, Eva Green, Connie Nielsen, Ewen Bremner, Stephen Dillane

Jeden musí z kola ven

Píše se rok 1973 a britská tajná služba MI6 se pokouší ve svém středu nalézt sovětského špiona a udržet Spojené království v bezpečí. K odhalení "krtka" je povolán z předčasného důchodu George Smiley (Gary Oldman). Seznam podezřelých ze zrady je zúžen na čtyři a Smiley má jediný úkol – označit, kdo z nich kompromituje britskou tajnou službu.

Režie: Tomas Alfredson

Hrají: Gary Oldman, Colin Firth, Tom Hardy, Mark Strong, Ciarán Hinds, Stephen Graham

Zdroj: YouTube a CSFD

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře