Premiéry 1.12.2011

28. listopad 2011 | 22.20 |

Kocour_v_botachMoneyballHranariNevestinec

Ve čtvrtek budou mít premiéru Kocour v botách, Moneyball, Hranaři a Nevěstinec.

Kocour v botách

Dobrodružství Kocoura v botách, která předcházela setkání se Shrekem a Oslíkem.

Režie: Chris Miller

Mluví: Antonio Banderas, Salma Hayek, Zach Galifianakis, Billy Bob Thornton, Guillermo del Toro, Tom McGrath, Chris Miller

Moneyball

Moneyball je natočen podle skutečného příběhu Billyho Beaneho (Brad Pitt) – bývalého nadějného hráče baseballu s vyhlídkami na oslnivou kariéru, který se poté, co nedokázal splnit nadějná očekávání, raději zaměřil na administrativní stránku tohoto sportu.

Režie: Bennett Miller

Hrají: Brad Pitt, Jonah Hill, Robin Wright, Philip Seymour Hoffman, Chris Pratt, Tammy Blanchard

Hranaři

Dva manželské páry - Hložovi a Slámovi, žijí poklidný podnikatelský i rodinný život. Sláma se rozhodne pro velkou hru – v soutěži o obří stavební zakázku naruší zaběhnutý systém. Do přípravy této vzpoury namočí i nic netušícího přítele Hlože. Odhodlaný Sláma však neodhadne, na jak nebezpečnou hranu vstupuje. Rázem se ocitáme ve světě odposlechů, sledování, kompromitujících materiálů, likvidačních příprav a dokonce i nevyjasněných vražd.

Režie: Tomáš Zelenka

Hrají: Saša Rašilov nejml., Kateřina Brožová, Miroslav Etzler, Vilma Cibulková, Michal Dlouhý, Jiří Langmajer, Václav Postránecký, Milan Kňažko, Jan Tříska

Nevěstinec

Přelom devatenáctého a dvacátého století - období velkých sociálních změn - postihl také proslulé pařížské nevěstince. Uzavřenému světu, v němž se na jedné straně nabízela krása a potěšení ale i ponížení a bolest, hrozil zákaz.

Režie: Bertrand Bonello

Hrají: Adele Haenel, Jasmine Trinca, Hafsia Herzi, Noémie Lvovsky, Céline Sallette

Zdroj: YouTube a CSFD

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře