Premiéry 24.11.2011

20. listopad 2011 | 18.17 |

Valka_BohuVendetaMilovani

Válka Bohů, Vendeta a Milovaní mají premiéru 24. listopadu.

Válka Bohů

Věky od dob, kdy Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se objevuje nové zlo - Hyperion (Mickey Rourke). Hledá bájný luk Epirus s obrovskou mocí. K tomuto účelu buduje armádu. Luk chce použít k osvobození Titánů lačnících po pomstě. Jejich vysvobození by znamenalo pokoření Bohů a zkázu lidstva. Lidé jsou bezmocní. Ovšem jen do chvíle, kdy se objeví venkovan Theseus (Henry Cavill).

Režie: Tarsem Singh

Hrají: Henry Cavill, Freida Pinto, Mickey Rourke, Corey Sevier, Kellan Lutz, Robert Maillet

Vendeta

Na opuštěné mýtině najde lesní správce (Oldřich Kaiser) ležet bezvládné tělo muže (Ondřej Vetchý). Podaří se mu ho vzkřísit, muž si ale nic nepamatuje. Neví, jak se do lesa dostal ani proč je celý od krve a namísto odpovědí z místa uteče. Správce se vydává za ním a postupně zjišťuje, že muž je zapletený do krvavé msty, kterou možná sám inicioval a v níž hraje důležitou roli jeho čtrnáctiletá dcera (Lucie Šteflová).

Režie: Miroslav Ondruš

Hrají: Ondřej Vetchý, Oldřich Kaiser, Igor Chmela, Marek Taclík, Lucie Šteflová, Ondřej Havel, Václav Vostárek, Václav Neužil ml., Leoš Noha

Milovaní

Z Paříže 60. let do současného Londýna. Madeleine se svou dcerou proplouvají tanečním krokem skrze životy mužů, které milují. Láska ale může povznášet i bolet.

Režie: Christophe Honoré

Hrají: Ludivine Sagnier, Chiara Mastroianni, Catherine Deneuve, Louis Garrel, Miloš Forman, Zuzana Kronerová, Pavel Liška, Václav Neužil 

Zdroj: CSFD

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře