Premiéry 10.11.2011

6. listopad 2011 | 18.03 |

Ocelova_pestMistrovsky_planAnonymArthur_a_souboj_dvou_svetu

Ve čtvrtek 10. listopadu májí premiéru Ocelová pěst, Mistrovský plán, Anonym, Arthur a souboj dvou světů a Lovci hlav.

Ocelová pěst

V blízké budoucnosti ovládly box dva a půl metru vysocí oceloví roboti a tak Charlie Kenton (Hugh Jackman) ztrácí sport, který miloval. Protlouká se dál, jak může, opravuje roboty a cestuje od jednoho zápasu k dalšímu. Jeho život se změní, když mu do života vstoupí syn a přesvědčí ho, aby postavil a vytrénoval vlastního robota.

Režie: Shawn Levy

Hrají: Hugh Jackman, Evangeline Lilly, Kevin Durand, Hope Davis, James Rebhorn

Mistrovský plán

Josh Kovacs (Ben Stiller) je manažerem jednoho z nejluxusnějších hotelů v New Yorku. V jeho nejvyšším patře má byt burzovní titán Arthur Shaw (Alan Alda). Ten zdefraudoval peníze svých klientů a jeho apartmán se pro něj stává domácím vězením, které hlídá FBI. Josh a jeho spolupracovníci patřili k jeho klientům a tak se rozhodnou ukrást Shawovi peníze, které FBI v jeho pokoji doposud nenašla.

Režie: Brett Ratner

Hrají: Ben Stiller, Matthew Broderick, Eddie Murphy, Casey Affleck, Téa Leoni, Michael Peña, Gabourey Sidibe, Alan Alda

Anonym

Příběh se odehrává v Anglii za období vlády královny Alžběty a zabývá se otázkou, kdo je doopravdy autorem díla, které je připisováno Williamu Shakespearovi. Odborníci o tomto problému stále diskutují. Anonym nabízí jeden z možných výkladů.

Režie: Roland Emmerich

Hrají: Vanessa Redgrave, Rhys Ifans, Joely Richardson, David Thewlis, Paula Schramm

Arthur a souboj dvou světů

Pomocí lsti se Maltazard dostal do světa lidí. Má jasný cíl: sestavit armádu obřích seidů a převzít nadvládu nad celým světem. Vypadá to, že plány mu může zmařit jenom Arthur, který se ale musí nejdříve dostat do své ložnice a vrátit se do své původní velikosti!

Režie: Luc Besson

Mluví: Zlata Adamovská, Zuzana Norisová, David Štěpán, Miroslav Táborský

Lovci hlav

Zdá se, že Roger Brown má všechno, co si člověk může přát. Je nejúspěšnějším lovcem hlav (vyhledávačem talentů) v Norsku, za manželku má překrásnou galeristku a vlastní úchvatný dům. Zároveň si ale žije nad poměry a potají krade umělecká díla. Na slavnostním otevření galerie mu žena představí muže jménem Clas Greve, jenž je majitelem Rubensova Lovu na kance, jednoho z nejžádanějších obrazů v historii moderního umění. Roger vycítí příležitost stát se finančně nezávislým a začne plánovat svou vůbec největší krádež. 

Režie: Morten Tyldum

Hrají: Nikolaj Coster-Waldau, Aksel Hennie, Julie Ølgaard, Baard Owe

Zdroj: YouTube, FDb a CSFD

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře