Premiéry 27. 10. 2011

23. říjen 2011 | 21.05 |

Bastardi2DluhMoje_krasna_ucitelkaTintinova_dobrodruzstvi

Tento týden do kin přicházejí Bastardi 2, Dluh, Moje krásná učitelka a Tintinova dobrodružství.

Bastardi 2

Druhý díl začíná krátce po smrti největšího bastarda Michala Dostála. Michalův otec i dědeček jsou přesvědčeni, že za smrtí všech tří žáků stál učitel Majer, protože mstil smrt svoji dcery. Začínají tak Majera psychicky deptat a hledat důkazy. Případ vyšetřuje i policejní vyšetřovatel Karas.

Režie: Jan Lengyel

Hrají: Tomáš Magnusek, Jan Šťastný, Jiří Krampol, Ladislav Županič, Jan Antonín Duchoslav, Igor Bareš, Jan Cimický, Radim Uzel, Ivo Jahelka, Ilona Svobodová, Jan Přeučil

Dluh

V roce 1965 se tři mladí agenti Mossadu vrátili domů jako hrdinové, když ve Východním Berlíně vystopovali a zabili nacistického válečného zločince. Nyní mají status národních ikon, ale tíží je tajemství z minulosti. V Berlíně se totiž před lety odehrálo jiné drama, než prezentovali veřejnosti. Teď, po tolika letech, je třeba dluh splatit.

Režie: John Madden 

Hrají: Helen Mirren, Sam Worthington, Marton Csokas, Jesper Christensen, Ciarán Hinds, Tom Wilkinson, Jessica Chastain, Jeremy Young, Romi Aboulafia

Moje krásná učitelka

Larry pracuje jako úspěšný šéf v hypermarketu. Kvůli finanční krizi ztratí práci a zjišťuje, že bez dobrého vzdělání lepší práci nezíská. Vrací se proto do školních lavic, zapíše se do hodin komunikace a nečekaně se zamiluje do své učitelky Mercedes.

Režie: Tom Hanks 

Hrají: Tom Hanks, Julia Roberts, Rami Malek, Jon Seda, Taraji P. Henson, Bryan Cranston

Tintinova dobrodružství

Neohrožený mladý reportér Tintin stále pátrá po dobrých příbězích. Jeho hledání ho nyní zavede k velkému dobrodružství.

Režie: Steven Spielberg 

Hrají: Jamie Bell, Daniel Craig, Andy Serkis, Cary Elwes, Nick Frost, Simon Pegg, Toby Jones

Zdroj: YouTube a CSFD

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře